Prečo vírivky KingSpas

Spoločnosť KingSpas je dodávateľom vysoko spoľahlivých víriviek s kanadskou technológiou. Vírivé vane KingSpas sa vďaka tomu radia medzi najlepšie na slovenskom a českom trhu v pomere cena / kvalita / výkon. Pre nás je dôležité zamerať sa na energetickú efektívnosť preto sme z dôvodu navýšenia cien energií vykonali technické zmeny na izolačných zónach vírivky. Pridali sme ďalšiu vrstvu izolácie a zlepšili tak izolačné vlastnosti vírivky o 25% čo udržuje teplotu vody dlhšie a minimalizujú straty tepla, čo znamená nižšie náklady na energiu pre ohrev vody. Ako jediná firma dodávame pre všetky vonkajšie vírivky vlastné tepelné čerpadlá s invertorom pre ohrev, alebo chladenie vody vo vírivke. Tým dosahujeme až 70% úspory energie pre ohrev vody. Ponúkame Vám všetko, čo si žiadate - spoľahlivosť, výkonnosť, vysokú kvalitu a energetickú efektívnosť. Veríme, že investícia do nášej značky KingSpas vám poskytne maximálnu spokojnosť a veľa relaxačných zážitkov...

Prečo vírivky KingSpas

10 dôvodov prečo si vybrať vírivku práve u nás.

  1. Ponúkame profesionálny prístup od výberu až po montáž s vlastným záručným a pozáručným servisom.
  2. Dodávame vírivky vrátane dopravy, montáže a zaškolenia.
  3. Na elektroniku, čerpadlá a ostatné diely poskytujeme záruku 5 rokova preto si vyhradzujeme právo inštalácie a spustenie do prevádzky.
  4. Pri objednávke je možné prispôsobiť: spôsob odklápania termokrytu, umiestnenie vypúšťacieho ventilu, prípojku filtračnej nádoby, pripojenie tepelného čerpadla alebo tepelného výmenníka.
  5. Sme dodávateľ vlastnej značky KingSpas.
  6. Vírivky sú vyrábané zo spoľahlivých značkových materiálov.
  7. Používame do všetkých modelov víriviek výhradne čerpadlá a elektroniku od kanadského výrobcu GECKO.
  8. Dodávame vírivky s farebnými variantmi s akrylátovým povrchom od renomovaného výrobcu Aristech v USA s navyše antibakteriálnymi účinkami. PVC opláštenie vírivky je odolné proti UV žiareniu a má zosilnený odnímateľný tepelnoizolačný kryt / termokryt.
  9. Všetky vírivky majú certifikáciu CE a taktiež certifikát TÜV SÜD.
  10. Sme si vedomí, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti našich zákazníkov. Preto kladieme dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi.

Vírivky bez ďalších príplatkov.
Zanechajte nám kontakt a obratom vám pripravíme nezáväznú ponuku!
Dodávame vírivky a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis do 48 hodín po celej Slovenskej republike. Ročne dodáme na slovenský a český trh desiatky vírivých vaní rôznych veľkostí, ktoré inštalujeme do vnútorných aj vonkajších priestorov podľa priania zákazníka.
Neúčtujeme žiadne ďalšie príplatky za výbavy, ktoré sú pre ekonomické a bezpečné prevádzkovanie vírivky dôležité. Preto sú všetky základné prvky výbavy v cene. (Schodíky, vrchný odnímateľný termokryt, izolácie …)
Navyše teraz zadarmo doprava, montáž vírivky a zaškolenie obsluhy.


CENY NAŠICH VÍRIVIEK BEZ ďalších príplatkov
Ceny víriviek KingSpas zodpovedajú ponúkanej kvalite a výkone.

Ceny u jednotlivých modelov neuvádzame. Vyberte si z ponuky model vírivky, o ktorú máte záujem a my Vám v čo najkratšom čase zašleme presnú cenovú ponuku. Budeme nápomocní pri výbere na základe Vami zadaných parametrov. V prípade záujmu Vás navštívime bezplatne v mieste realizácie.

Vírivky Kingspas sú nielen kvalitné, ale aj dostupné! Ak vás zaujíma cena konkrétího modelu, neváhajte sa na nás obrátiť.

Príďte si vírivku vyskúšať
Vyskúšajte si vírivku Kingspas v nerušenom prostredí nášho showroom. Naše modeli vás určite nadchnu svojím komfortom a spracovaním! Radi Vám po dohode vyhovieme aj mimo otváraciu dobu, vrátane víkendov.

Zdarma za vami prídeme a poradíme
Naším cieľom je spokojný zákazník. Preto ponúkame konzultácie zdarma v mieste, kde si prajete vírivku umiestniť. Naša firma sa vírivkami a wellness zaoberá už niekoľko rokov a pomôžeme vám tak vybrať ideálne umiestnenie a vhodný model.

Vnútorné i vonkajšie vírivky, vírivky
Predstavujeme vám ponuku víriviek značky KingSpas pre súkromné ​​aj komerčné použitie. Vírivky inštalujeme do vnútorných priestorov vo výbave "HOME CLASS" alebo do vonkajších prostorvaší záhrady vo výbave "GARDEN CLASS", ktoré vďaka dokonalej niekoľkostupňovej izolácii môžete prevádzkovať celoročne vonku aj v extrémnych zimných podmienkach. V sortimente nájdete mnoho modelov pre rôzny počet osôb v kombinácii miest pre ležanie a pozícií pre sedenie. Od obľúbených modelov pre 2-3 osoby, cez stredné vírivky pre 4-5 osôb a veľké vírivky až pre 7 osôb až po komerčné vírivky s prelivovým žľabom.

Ak radi plávate a uvažujete o bazéne s protiprúdom, nájdete v našej ponuke vírivé bazény s protiprúdom - Swim Spas. Výhodou týchto bazénov s protiprúdom je menej zložitá stavebná príprava s inštaláciou na spevnenú plochu ako voľne stojace bazén s vírivkou.

Showroom

Za Tehelnou 657
053 21 Markušovce
ukázať na mape

Kontakt

+421 534 298 420
+421 901 901 555

uplné kontakty

Otváracia doba

PO - PÁ: 8:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovných dňoch? Dohodnite si návštevu u nás na víkend.