Prečo vířivky KingSpas

Spoločnosť KingSpas je dodávateľom vysoko spoľahlivých víriviek s kanadskou technológiou. Vírivé vane KingSpas sa vďaka tomu radí medzi najlepšie na českom trhu v pomere cena / kvalita / výkon.


10 dôvodov prečo si vybrať vírivku práve u nás.

1. Vírivky sú vyrábané z kvalitných značkových materiálov.
2. Sme dodávateľ vlastnej značky KingSpas a nenakupujeme vírivky z európskych skladov.
3. Používame do všetkých modelov víriviek výhradne čerpadlá a elektroniku od kanadského výrobcu GECKO.
4. Dodávame vírivky s mnohými farebnými variantmi akrylátu Arista USA s antibakteriálnymi účinkami, PVC opláštenie odolné proti UV žiareniu a zosilneného odnímateľného termokrytu.
5. Pri objednávke je možné prispôsobiť spôsob odklápania termokrytu, umiestnenie vypúšťacieho ventilu, prípojku filtračnej nádoby, tepelného čerpadla alebo tepelného výmenníka.
6. Všetky vírivky majú certifikáciu CE a taktiež certifikát TÜV SÜD Czech.
7. Ponúkame profesionálny prístup od výberu až po montáž s vlastným záručným a pozáručným servisom.
8. Poskytujeme záruku 5 rokov na elektroniku, čerpadlá a ostatné diely.
9. Sme firma dodávajúca vírivky výhradne vrátane dopravy, montáže a zaškolenia.
10. Sme si vedomí, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti našich zákazníkov. Preto kladieme dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi.

Prečo vířivky KingSpas

Vírivky bez ďalších príplatkov. 
Zanechajte nám kontakt a obratom vám pripravíme nezáväznú ponuku!
Dodávame vírivky a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis do 48 hodín po celej Českej republike. Ročne dodáme na slovenský a český trh desiatky vírivých vaní rôznych veľkostí, ktoré inštalujeme do vnútorných aj vonkajších priestorov podľa priania zákazníka.
Neúčtujeme žiadne ďalšie príplatky za výbavy, ktoré sú pre ekonomické a bezpečné prevádzkovanie vírivky dôležité. Preto sú všetky základné prvky výbavy v cene. (Schodíky, vrchný odnímateľný termokryt, izolácie …)
Navyše teraz zadarmo doprava, montáž vírivky a zaškolenie obsluhy.


CENY NAŠICH VÍRIVIEK BEZ ďalších príplatkov
Ceny víriviek KingSpas zodpovedajú ponúkanej kvalite a výkone.

Ceny u jednotlivých modelov neuvádzame. Vyberte si z ponuky model vírivky, o ktoré máte záujem a my Vám v čo najkratšom čase zašleme presnú cenovú ponuku. Budeme nápomocní pri výbere na základe Vami zadaných parametrov. V prípade záujmu Vás navštívime bezplatne v mieste realizácie.

Vírivky Kingspas sú nielen kvalitné, ale aj dostupné! Ak vás zaujíma cena konkrétího modelu, neváhajte sa na nás obrátiť.

Príďte si vírivku vyskúšať
Vyskúšajte si vírivku Kingspas v nerušenom prostredí nášho showroomu. Naše najpredávanejšie vírivka XENA vás určite nadchne svojím komfortom a spracovaním! Radi Vám po dohode vyhovieme aj mimo otváraciu dobu, vrátane víkendov.

Zdarma za vami prídeme a poradíme
Naším cieľom je spokojný zákazník. Preto ponúkame konzultácie zdarma v mieste, kde si prajete vírivku umiestniť. Naša firma sa vírivkami a wellness zaoberá už niekoľko rokov a pomôžeme vám tak vybrať ideálne umiestnenie a vhodný model.

Vnútorné i vonkajšie vírivky, vírivky s protiprúdom
Predstavujeme vám ponuku víriviek značky KingSpas pre súkromné ​​aj komerčné použitie. Vírivky inštalujeme do vnútorných priestorov vo výbave "HOME CLASS" alebo do vonkajších prostorvaší záhrady vo výbave "GARDEN CLASS", ktoré vďaka dokonalej niekoľkostupňovej izolácii môžete prevádzkovať celoročne vonku aj v extrémnych zimných podmienkach. V sortimente nájdete mnoho modelov pre rôzny počet osôb v kombinácii miest pre ležanie a pozícií pre sedenie. Od obľúbených modelov XENA pre 2-3 osoby, cez stredné vírivky pre 4-5 osôb a veľké vírivky až pre 7 osôb až po komerčné vírivky s prelivovým žľabom.

Ak radi plávate a uvažujete o bazéne s protiprúdom, nájdete v našej ponuke vírivé bazény s protiprúdom - Swim Spas. Výhodou týchto bazénov s protiprúdom je menej zložitá stavebná príprava s inštaláciou na spevnenú plochu ako voľne stojace bazén s vírivkou.

Showroom

Mlynska 8
053 11 Smižany
ukázať na mape

Kontakt

+421 534 298 420
+421 901 901 555

uplné kontakty

Otváracia doba

PO - PÁ: 8:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovných dňoch? Dohodnite si návštevu u nás na víkend.