Blahodárne účinky víriviek

Hydromasážne a vírivé vane sa stále viac dostávajú do popredia nášho každodenného života. Vírivka predstavuje komplexnú terapiu pre fyzickú a duševnú oblasť ľudského organizmu.

Snažíte sa nájsť spôsob, ako zaistiť rodinnú pohodu?Vírivá vaňa je príjemný a relaxačný spôsob, ako tráviť oveľa viac času spoločne.Liečenie horúcou vodou a masážou, to je správna cesta na zmiernenie bolestí celého tela a odstránenie únavy.Ak sa vaša pokožka dostane do kontaktu s horúcou vodou, teplá voda sama nabáda telo na uvoľnenie endorfínov, čo je prirodzená liečba bolesti.

Vodná masáž a pobyt v teplej vode vo vírivke odplavuje stres, znižuje a uvoľňuje napätie vo svaloch.Väčšinu ochorení súčasného života vyvoláva stres, nezdravý spôsob života či zlá životospráva.Teplá víriaca voda napomáha urýchliť uzdravenie z menších vnútorných zranení, pooperačných stavov a pomliaždenín.Pomáha výrazne prekrviť všetky orgány, svaly a pokožku, zlepšuje krvný obeh a mierni svalové kŕče.Masáž pôsobí pozitívne na pohybový aparát a znižuje jeho bolestivosť, taktiež pôsobí na prevenciu pred vznikom celulitídy.

virivky 1

Pobyt vo vírivke býva často súčasťou rehabilitačného programu aj po vážnejších zraneniach.Vírivka účinne napomáha, ak trpíte poruchami spánku alebo máte smutnú, depresívnu náladu.Vírivka má výborný vplyv na kardiovaskulárny systém.Relaxačný pobyt vo vírivke zvyšuje telesnú teplotu, upokojuje a stabilizuje jednotlivé procesy ľudského organizmu.

Kombináciou vody a tepla sa rozširujú cievy a tým sa uvoľní celý organizmus.Kyslík aj výživné látky sa dostávajú do všetkých miest nášho tela.Už iba 20 minútový odpočinok vo vírivke, zvýši obsah kyslíka v krvi zhruba o 10%.

Večerný pobyt vo vírivke je skvelým prostriedkom na prípravu na spánok.Pobyt vo vírivke vám môže pomôcť od bolesti hlavy, prípadne od migrény.

Vírivka celkovo pôsobí blahodárne na naše zdravie.

Prečítajte si často kladené otázky

Showroom

Za Tehelnou 657
053 21 Markušovce
ukázať na mape

Kontakt

+421 534 298 420
+421 901 901 555

uplné kontakty

Otváracia doba

PO - PÁ: 8:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovných dňoch? Dohodnite si návštevu u nás na víkend.