vířivky skladem

Komerčné vírivky

Verejné vírivky s prelivom spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na hygienu prevádzky a sú preto vhodné do verejných wellness centier, penziónov a hotelov. Tieto vírivky s modernou technológiou a dizajnom sú vhodné aj pre súkromné používanie vo vašom rodinnom dome. Vírivku je možné inštalovať buď ako voľne stojaciu, alebo ju zapustiť do podlahy.

Pre realizáciu súkromného alebo verejného wellness ponúka firma KINGSPAS.sk komplexné riešenia. Naším cieľom je využiť získané odborné znalosti a v praxi ponúknuť širokej verejnosti plnohodnotné možnosti odpočinku.

Verejné vírivky s prelivovým žľabom značky KingSpas.
V našej ponuke nájdete modely s tromi miestami  SOFIA,alebo so siedmymi miestami VEGA comfort , ktoré spĺňajú všetky normy pre prevádzkovanie víriviek vo verejných podmienkach.

Vírivky je možné nainštalovať ako voľne stojace v interiéri, alebo v exteriéri. Podľa vášho želania je tiež možné vírivky čiastočne, alebo úplne zapustiť do podlahy. Radi vám spracujeme konkrétnu cenovú ponuku na základe vašich predstáv a predložených parametrov pre inštaláciu.
Základné parametre pre spracovanie ponuky:
Predpokladané denné zaťaženie vírivky (maximálny počet osôb / dní), typ inštalácie (plné stojace s obložením alebo zapustením) a umiestnenie vírivky          v interiéri alebo exteriéri.

Vírivky sú čistené  kartušovým filtrom alebo zodpovedajúcou pieskovou filtráciou, ktorá je umiestnená vedľa vírivky alebo v technickej miestnosti. Štandardné vyrovnávacie nádrže sú nainštalovené vo vútri vírivky. Pri vyššom prevádzkovom zaťažení vám navrhneme zodpovedajúcu veľkosť pieskovej filtrácie, objem a umiestnenie vyrovnávacej nádrže, vrátane ostatných zariadení podľa vašich požiadaviek a možností.

Showroom

Mlynska 8
053 11 Smižany
ukázať na mape

Kontakt

+421 534 298 420
+421 901 901 555

uplné kontakty

Otváracia doba

PO - PÁ: 8:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovných dňoch? Dohodnite si návštevu u nás na víkend.