Vírivky zo značkového akrylátu

Všetky vírivky KingSpas sú s americkým akrylátom ARISTECH

Náš akrylátový materiál je silný a odolný.

Nielen, že náš materiál má krásnu estetiku, je vysoko kvalitný a má dlhú trvanlivosť. Garantujeme sa, že pri výrobe nášho akrylu používame tie najlepšie materiály a procesy.

Náš materiál je odolný, odolný proti škvrnám a poškriabaniu povrchu a odoláva použitie mnohých chemikálií pre domácnosť, takže je veľmi ľahké o neho starať. Farba prechádza celou vrstvou, takže nestráca odtieň pri UV žiareniu alebo pri každodennom používaní. Bio-Lok tiež znamená, že je hygienický a neporézne, takže je pre celú rodinu bezpečný.

Môžete si byť istí, že vaše investície do víriviek KingSpas s Aristech Acrylics je dobrá!

Sila Bio-Lok® Microbe ochrany

Okrem vynikajúceho lesku lesku a zadržiavanie farby sú povrchy Bio-Lok® prirodzene nepriepustné pre prenikanie a proliferáciu mikroorganizmov bez nutnosti pridávania chemikálií. Hygienická, ekologická, trvanlivá a ľahko čistiteľná - to je rozdiel Aristech. Co je Bio-Lok®?

Ochrana proti mikróbom. Neporézny ochrana BIO-LOK spoločnosti Aristech bráni prenikaniu mikroorganizmov do povrchu.

Bez pridaných chemikálií: Povrch BIO-LOK spoločnosti Aristech neobsahuje žiadne antimikrobiálne chemikálie, pesticídy ani ďalšie prísady.
Neporézny: bez pórov alebo otvorov. Povrchy Aristech BIO-LOK využívajú póry alebo otvory, ktoré majú miesto pre mikroorganizmy, ako sú baktérie, huby a baktérie, ako zdroja potravín, ktoré potrebujú na reprodukciu a prežitie.

Ľahko sa čistí: Žiadny materiál BIO-LOK spoločnosti

Trvanlivý: očakávaná doba, najmä bez poškodenia alebo opotrebenia. Povrch BIO-LOK od spoločnosti Aristech a udržiavaní vašej farby a lesk v priebehu vašej dovolenky.

Vířivky KingSpas ponúkame v 11 barevných odstínech skeletu.

  • Aristech Acrylic
  • Akrylát ARISTECH USA
Showroom

Za Tehelnou 657
053 21 Markušovce
ukázať na mape

Kontakt

+421 534 298 420
+421 901 901 555

uplné kontakty

Otváracia doba

PO - PÁ: 8:00 - 17:00 hod
Nemáte čas v pracovných dňoch? Dohodnite si návštevu u nás na víkend.